רופא עד הבית
מהפכת הדיור המוגן בבית
לקוחות ממליצים

צור קשר


מידע אודות בדיקות סינון

הורים יקרים,


בדיקות הסינון בבית הספר מהוות כלי חשוב בגילוי מוקדם של ליקויי בריאות וסטייה מטווח הנורמה.


מחקרים מגלים כי ילדים הסובלים מליקויי ראייה או שמיעה מועדים לפתח ליקויי למידה. מטרת בדיקות הסינון לאתר בעיות היכולות לגרום לתלמיד לקשיים בריכוז ובלמידה, ולהחמיר ליקויי למידה קיימים.


הפרעת ראייה או שמיעה שאיננה מאובחנת ומטופלת כראוי מפריעה לילד למלא את המטלות הנדרשות ממנו במסגרת בית-הספר, דוגמת קריאה, כתיבה והעתקה מן הלוח.
תלמידים אלה עשויים להיות מתויגים בטעות כסובלים מהפרעות למידה, מהפרעות קשב וריכוז או מבעיות התנהגות ולקבל טיפול לא מתאים.
היעדר טיפול הולם ובזמן ישפיע על תפקודו היום-יומי  של התלמיד בתחום הביטחון האישי, ביסוס מעמדו החברתי ובהישגיו הלימודיים.


כאן המקום להדגיש בפניכם ההורים את חשיבות טופס הצהרת בריאות אותו אתם מקבלים למלא בתחילת שנה. המידע הבריאותי מסייע לאחות ולרופא להכיר את מצבו הבריאותי של התלמיד.
כמו כן, הצהרת הבריאות מיועדת לסייע לבית הספר להיערך נכון למצבי הבריאות של התלמידים במצבים מיוחדים ובמקרי חירום.


 

תוצאות הפנייה והמשך מעקב - אנו רואים חשיבות גדולה בהמשך הברור והמעקב של התלמיד אצל מומחה. אנו מבקשים מכם ההורים, לשתף אותנו בממצאי בדיקת המומחה לצורך תיעוד הממצאים ברשומת הבריאות של התלמיד.  אנו ממליצים בנוסף, ליידע גם את מחנכת הכיתה בממצאים על מנת להבטיח התייחסות מותאמת של הסגל החינוכי, ולאפשר לילדכם למצות את מלוא פוטנציאל הלמידה שלו בכיתה.

 

 

 
 
 
 

 

 

אודות נטלי

חברת נטלי הוקמה בשנת 1991 והפכה במהרה לחברה המובילה בארץ לשירותי חירום רפואיים.
החברה מספקת - במשך 24 שעות ביממה- שירותים מצילי חיים, לעשרות אלפי מינויים בישראל שבחרו לסמוך עלינו בכל ליבם.
מתוך חתירה בלתי פוסקת להעניק ללקוחות החברה שירות ומכשור שישפרו באופן משמעותי את איכות חייהם, התמזגה נטלי בשנת 2007 עם חברת סקיולייף, ומאז אנו מעניקים פתרון מושלם בתחום הטלרפואה ולחצני המצוקה בישראל

לכ-100 אלף לקוחות.
למידע נוסף לחץ כאן