רופא עד הבית
מהפכת הדיור המוגן בבית
לקוחות ממליצים

צור קשר


מוקד אבחון רפואי

מוקד אבחון רפואי

מוקד האבחון הרפואי המתקדם של חברת נטלי מספק מענה ללקוחות במשך כל שעות היממה, כל השנה. המוקד מאויש על ידי רופאים ופרמידקים המתמחים במתן שירותי טלרפואה: שירותי אבחון וייעוץ בתחום הלבבי, בתחום רפואת החירום ובנושאים כלליים.
 
המוקד מופעל באמצעות תוכנה ייחודית, המרכזת את ההיסטוריה הרפואית של המנויים שכוללת: הצגת שידורי א.ק.ג היסטוריים ונוכחיים, פרטים אישיים ומשפחתיים, רשימת אנשי קשר למקרה חירום, תיק ורשומה רפואית הכוללת פרטים רלוונטיים.

 

הצוות הרפואי של המוקד מקבל החלטות רפואיות בזמן אמת, הנתמכות במערכות מידע רפואי מתקדם המשודר למוקד ובהיסטוריה הרפואית השמורה ברשומות המנוי.

בעת הצורך המוקד מזניק את העזרה הרפואית הנדרשת הכוללת: ניידות לטיפול נמרץ, אמבולנסים, צוותי רופאי ביקורי הבית הפרוסים בכל הארץ וסיוע רפואי טלפוני ככל שנדרש.

מנויי נטלי זוכים לקשר רציף עם צוותי מוקד האבחון הרפואי של החברה בכל שעות היממה ומכל מקום בארץ ובעולם. רק לדוגמא, לחברת נטלי מספר מכשירים לשידור הפרמטרים הרפואיים למוקד הרפואי ובינהם - מכשיר א.ק.ג אישי, לופר רקורדר לניטור הפרעות קצב הלה ומכשיר לחץ דם המשדר הנתונים למוקד בזמן אמת. 

באמצעות שידור נתונים ע"י מכשיר הקרדיופון- מכשיר א.ק.ג אישי לשמוש ביתי שמעביר בזמן אמת את נתוני הלב של המנויים ובכך מאפשרים למוקד הרפואי לקבל החלטות רפואיות בזמן חירום ומצוקה.
 
הניסיון שלנו מראה כי הודות למוקד הרפואי של נטלי,  84% מהשיחות הנכנסות מסתיימות בייעוץ רפואי בטלפון, בשאר המקרים ( 16%) ניתן פתרון רפואי בבית הלקוח שכולל :שליחת ניידת טיפול נמרץ/ אמבולנס או רופא לביקור בית, כאשר 6% יישארו בבית, בעוד שרק 10% מועברים לטיפול מיידי בבית החולים. בדרך זו, אנו חוסכים מהמנויים שלנו הגעה מותרת לבתי חולים מה שמוביל לחסכון כספי וטרחה מיותרת.

 

 

 

אודות נטלי

חברת נטלי הוקמה בשנת 1991 והפכה במהרה לחברה המובילה בארץ לשירותי חירום רפואיים.
החברה מספקת - במשך 24 שעות ביממה- שירותים מצילי חיים, לעשרות אלפי מינויים בישראל שבחרו לסמוך עלינו בכל ליבם.
מתוך חתירה בלתי פוסקת להעניק ללקוחות החברה שירות ומכשור שישפרו באופן משמעותי את איכות חייהם, התמזגה נטלי בשנת 2007 עם חברת סקיולייף, ומאז אנו מעניקים פתרון מושלם בתחום הטלרפואה ולחצני המצוקה בישראל

לכ-100 אלף לקוחות.
למידע נוסף לחץ כאן