רופא עד הבית
מהפכת הדיור המוגן בבית
לקוחות ממליצים

צור קשר


הערכת גדילה

גורמים רבים משפיעים על מצב התזונה ומצב הגדילה. ביניהם גנטיקה (גובה ומשקל ההורים),  המצב התזונתי ,תחלואה כרונית, מצבים גנטיים שונים, וגורמים תוך רחמיים.
הערכת הגדילה היא אמצעי חשוב לאומדן מצב התזונה של הפרט ושל האוכלוסייה. מטרת הבדיקה, לאתר תלמידים עם חשד לסטייה מגדילה תקינה (בטווח הנורמה) כדי לאפשר הפנייה להמשך בירור וטיפול מתאים בבוקר הבדיקה האחות מדריכה את התלמידים בכיתה על אופן ביצוע הבדיקה ומשמעות התוצאות.
הבדיקה נערכת בחדר אחות או בחדר ייעודי שיוקצה לאחות ביום הבדיקה.  כל תלמיד נכנס לחדר בנפרד בתורו. האחות שוקלת ומודדת את התלמיד.
תוכנה ממוחשבת מספקת בנוסף את נתוני ה – BMI ואחוזוני הגדילה של התלמיד (משקל, גובה ו - BMI). קביעת תוצאות הבדיקה תיעשה על פי הנחיות משרד הבריאות.  נתוני ממצאי בדיקת גדילה נרשמים על גבי טופס הודעה להורים.

האחות תסמן בטופס ההודעה להורים את ממצאי הבדיקה, בטווח הנורמה או מחוץ לטווח הנורמה מצב הדורש הפנייה לרופא. התלמיד מקבל את הטופס מקופל ומהודק עם הנחייה למסירת הטופס להורים בהגיעו הביתה.

לצפיה בשאלות ותשובות לחץ כאן

אודות נטלי

חברת נטלי הוקמה בשנת 1991 והפכה במהרה לחברה המובילה בארץ לשירותי חירום רפואיים.
החברה מספקת - במשך 24 שעות ביממה- שירותים מצילי חיים, לעשרות אלפי מינויים בישראל שבחרו לסמוך עלינו בכל ליבם.
מתוך חתירה בלתי פוסקת להעניק ללקוחות החברה שירות ומכשור שישפרו באופן משמעותי את איכות חייהם, התמזגה נטלי בשנת 2007 עם חברת סקיולייף, ומאז אנו מעניקים פתרון מושלם בתחום הטלרפואה ולחצני המצוקה בישראל

לכ-100 אלף לקוחות.
למידע נוסף לחץ כאן